  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H65-W34
  • Zoro # G913740380
/ea
See details
Key Features
Width
34 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
BetterVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H65-W34
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Height
65 in
Frame Thickness
1.25 in