  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H67-W34
  • Zoro # G513608479
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H67-W34
Width
34 in
Height
67 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
34 in x 67 in