  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H77-W34
  • Zoro # G513606192
/ea
See details
Key Features
Width
34 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H77-W34
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
34 in
Height
77 in
Mesh Size
34 in x 77 in
Frame Thickness
0.3125 in