  • Mfr # SL2-L48-MSUV-L00-H80-W34
  • Zoro # G413528754
Width
34 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-L48-MSUV-L00-H80-W34
Width
34 in
Height
80 in
Mesh Size
34 in x 80 in
Frame Thickness
0.3125 in