  • Mfr # DH7-C01-MSUV-L00-H28-W34.875
  • Zoro # G413794623
Width
34.875 in
Height
28 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DH7-C01-MSUV-L00-H28-W34.875
Width
34.875 in
Height
28 in
Mesh Size
34.875 in x 28 in
Frame Thickness
0.3125 in