  • Mfr # FS2-C01-MSAL-L00-H28-W34.875
  • Zoro # G613794874
Width
34.875 in
Height
28 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
FS2-C01-MSAL-L00-H28-W34.875
Width
34.875 in
Height
28 in
Mesh Size
34.875 in x 28 in
Frame Thickness
0.3125 in