  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H10-W35
  • Zoro # G413619452
Width
35 in
Mesh Type
BetterVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H10-W35
Width
35 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 10 in