  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H11-W35
  • Zoro # G913567628
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H11-W35
Width
35 in
Height
11 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 11 in