  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H13-W35
  • Zoro # G413738276
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H13-W35
Width
35 in
Height
13 in
Frame Thickness
1.25 in