  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H19-W35
  • Zoro # G313616391
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H19-W35
Width
35 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 19 in