  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H21-W35
  • Zoro # G613511433
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H21-W35
Width
35 in
Height
21 in
Mesh Size
35 in x 21 in
Frame Thickness
0.3125 in