  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H24-W35
  • Zoro # G713571238
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H24-W35
Width
35 in
Height
24 in
Mesh Size
35 in x 24 in
Frame Thickness
0.3125 in