  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H26-W35
  • Zoro # G613739035
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
BetterVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H26-W35
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
35 in
Height
26 in
Frame Thickness
1.25 in