  • Mfr # DH2-L48-MSUV-L00-H27-W35
  • Zoro # G514295739
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
DH2-L48-MSUV-L00-H27-W35
Width
35 in
Height
27 in
Mesh Size
35 in x 27 in
Frame Thickness
0.3125 in