  • Mfr # SL6-C01-MSBV-L00-H29-W35
  • Zoro # G613607693
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSBV-L00-H29-W35
Width
35 in
Height
29 in
Mesh Size
35 in x 29 in
Frame Thickness
0.3125 in