  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H32-W35
  • Zoro # G813616907
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H32-W35
Width
35 in
Height
32 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 32 in