  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H33-W35
  • Zoro # G113501545
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H33-W35
Width
35 in
Height
33 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 33 in