  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H37-W35
  • Zoro # G113571890
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H37-W35
Width
35 in
Height
37 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 37 in