  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H58-W35
  • Zoro # G413593530
/ea
See details
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H58-W35
Width
35 in
Height
58 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 58 in