  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H58-W35
  • Zoro # G413603307
/ea
See details
Key Features
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H58-W35
Width
35 in
Height
58 in
Mesh Size
35 in x 58 in
Frame Thickness
0.3125 in