  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H60-W35
  • Zoro # G313592909
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H60-W35
Width
35 in
Height
60 in
Mesh Size
35 in x 60 in
Frame Thickness
0.3125 in