  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H65-W35
  • Zoro # G113744898
Width
35 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H65-W35
Width
35 in
Height
65 in
Frame Thickness
1.25 in