  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H80-W35
  • Zoro # G313578200
/ea
See details
Key Features
Width
35 in
Mesh Type
Aluminum
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H80-W35
Width
35 in
Height
80 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
35 in x 80 in