  • Mfr # SL6-A29-MSBV-L00-H10-W36
  • Zoro # G813593109
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-A29-MSBV-L00-H10-W36
Width
36 in
Height
10 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 10 in