  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H11-W36
  • Zoro # G713567408
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H11-W36
Width
36 in
Height
11 in
Mesh Size
36 in x 11 in
Frame Thickness
0.3125 in