  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H15-W36
  • Zoro # G813740381
/ea
Key Features
Width
36 in
Window Screen Type
Wicket
Mesh Type
BetterVue
Series
WK1
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H15-W36
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
36 in
Height
15 in
Frame Thickness
1.25 in