  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H24-W36
  • Zoro # G113570305
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H24-W36
Width
36 in
Height
24 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 24 in