  • Mfr # SL5-L48-MSBV-L00-H31-W36
  • Zoro # G613587216
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSBV-L00-H31-W36
Width
36 in
Height
31 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 31 in