  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H40-W36
  • Zoro # G513509943
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H40-W36
Width
36 in
Height
40 in
Mesh Size
36 in x 40 in
Frame Thickness
0.3125 in