  • Mfr # DH2-L48-MSUV-L00-H52-W36
  • Zoro # G114295795
Width
36 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
DH2-L48-MSUV-L00-H52-W36
Width
36 in
Height
52 in
Mesh Size
36 in x 52 in
Frame Thickness
0.3125 in