  • Mfr # SL5-C01-MSAL-L00-H55-W36
  • Zoro # G113573115
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-C01-MSAL-L00-H55-W36
Width
36 in
Height
55 in
Mesh Size
36 in x 55 in
Frame Thickness
0.3125 in