  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H57-W36
  • Zoro # G613506071
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H57-W36
Width
36 in
Height
57 in
Mesh Size
36 in x 57 in
Frame Thickness
0.3125 in