  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H59-W36
  • Zoro # G413580844
/ea
See details
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H59-W36
Width
36 in
Height
59 in
Mesh Size
36 in x 59 in
Frame Thickness
0.3125 in