  • Mfr # WK1-C01-MSUV-L00-H61-W36
  • Zoro # G613741137
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSUV-L00-H61-W36
Width
36 in
Height
61 in
Frame Thickness
1.25 in