  • Mfr # SL5-L48-MSAL-L00-H63-W36
  • Zoro # G213589054
/ea
See details
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL5-L48-MSAL-L00-H63-W36
Width
36 in
Height
63 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 63 in