  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H63-W36
  • Zoro # G913742421
/ea
See details
Key Features
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H63-W36
Width
36 in
Height
63 in
Frame Thickness
1.25 in