  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H74-W36
  • Zoro # G613621545
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H74-W36
Width
36 in
Height
74 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 74 in