  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H76-W36
  • Zoro # G413603109
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H76-W36
Width
36 in
Height
76 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
36 in x 76 in