  • Mfr # SL5-L48-MSUV-L00-H77-W36
  • Zoro # G113592123
Width
36 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL5-L48-MSUV-L00-H77-W36
Width
36 in
Height
77 in
Mesh Size
36 in x 77 in
Frame Thickness
0.3125 in