  • Mfr # SL6-C01-MSUV-L00-H12-W37
  • Zoro # G913607973
Width
37 in
Mesh Type
UltraVue
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSUV-L00-H12-W37
Width
37 in
Height
12 in
Mesh Size
37 in x 12 in
Frame Thickness
0.3125 in