  • Mfr # SL5-C01-MSBV-L00-H19-W37
  • Zoro # G613578153
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSBV-L00-H19-W37
Width
37 in
Height
19 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 19 in