  • Mfr # WK1-C01-MSBV-L00-H26-W37
  • Zoro # G513739654
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WK1-C01-MSBV-L00-H26-W37
Width
37 in
Height
26 in
Frame Thickness
1.25 in