  • Mfr # SL2-C01-MSBV-L00-H27-W37
  • Zoro # G713505844
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
37 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
BetterVue
Series
SL2
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL2-C01-MSBV-L00-H27-W37
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
37 in
Height
27 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 27 in