  • Mfr # SL2-C01-MSAL-L00-H30-W37
  • Zoro # G613509843
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL2-C01-MSAL-L00-H30-W37
Width
37 in
Height
30 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 30 in