  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H33-W37
  • Zoro # G413603260
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H33-W37
Width
37 in
Height
33 in
Mesh Size
37 in x 33 in
Frame Thickness
0.3125 in