  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H41-W37
  • Zoro # G213610925
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H41-W37
Width
37 in
Height
41 in
Mesh Size
37 in x 41 in
Frame Thickness
0.3125 in