  • Mfr # SL6-C01-MSAL-L00-H48-W37
  • Zoro # G413606186
/ea
Key Features
Width
37 in
Window Screen Type
Slider / glider
Mesh Type
Aluminum
Series
SL6
Frame Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SL6-C01-MSAL-L00-H48-W37
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
37 in
Height
48 in
Mesh Size
37 in x 48 in
Frame Thickness
0.3125 in