  • Mfr # WK1-C01-MSAL-L00-H52-W37
  • Zoro # G413743881
/ea
See details
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
WK1-C01-MSAL-L00-H52-W37
Width
37 in
Height
52 in
Frame Thickness
1.25 in