  • Mfr # SL5-C01-MSUV-L00-H53-W37
  • Zoro # G413586938
/ea
See details
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SL5-C01-MSUV-L00-H53-W37
Width
37 in
Height
53 in
Frame Thickness
0.3125 in
Mesh Size
37 in x 53 in