  • Mfr # SL6-L48-MSBV-L00-H53-W37
  • Zoro # G513624608
/ea
See details
Key Features
Width
37 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
SL6-L48-MSBV-L00-H53-W37
Width
37 in
Height
53 in
Mesh Size
37 in x 53 in
Frame Thickness
0.3125 in